NAJŚWIEŻSZE NEWSY

Akcja dezynfekcja w Piotrkowie Tryb.

2 kwietnia 2020, kategorie: Kurier

Epidemia to czas wyjątkowy, w którym wdrażane są wyjątkowe środki ostrożności i ochrony ludności. W Piotrkowie Trybunalskim nie tylko komunikacja miejska podlega dezynfekcji. Dezynfekowane są przystanki miejskiej komunikacji czy parkomaty.

Nowe zakażenia w łódzkim

29 marca 2020, kategorie: Bez kategorii

W województwie łódzkim jest 8 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą: – trzech młodych kobiet – jednego dziecka – trzech młodych mężczyzn – jednego mężczyzny w średnim wieku Są to osoby w wieku od 11 do 49 lat. Dwie z tych osób mieszkają w powiecie radomszczańskim. Jest bardzo prawdopodobne, że […]

Rozmowa Dnia 08.10.2019

8 października 2019, kategorie: Rozmowa dnia

Gościem Ireneusza Staszczyka w Rozmowie Dnia był Paweł Lasoń sędzia Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim

Listy zarejestrowane, kampanię można zaczynać

4 września 2019, kategorie: Kurier

Pięć komitetów wyborczych zostało zarejestrowanych w okręgu nr 10 i w środowe popołudnie widniało na stronie Państwowej Komisji Wyborczej. 3 września o północy minął termin zgłaszania list kandydatów na posłów i senatorów. Środa w piotrkowskiej delegaturze Krajowego Biura Wyborczego upłynęła pod znakiem weryfikacji poprawności złożonych list.

Kurier 03.09.2019

4 września 2019, kategorie: Kurier

Pełne wydanie serwisu informacyjnego

KO zmieniła listę, kampania trwa

3 września 2019, kategorie: Kurier

Kilku osób, w tym poseł Elżbiety Radziszewskiej, ostatecznie nie ma na liście wyborczej Koalicji Obywatelskiej w okręgu piotrkowskim. Niemniej lista jest pełna i liczy 18 nazwisk. KO przedstawiła swoich kandydatów. Listę ma też już Lewica. Start na senatora ostatecznie zapowiedział Arkadiusz Ciach.

Konfederacja zarejestrowała listy

30 sierpnia 2019, kategorie: Kurier

Przedstawili kandydatów, ogłosili koniec zbierania podpisów i zarejestrowali listy. Konfederacja w okręgu nr 10 zaczyna kampanię wyborczą od konferencji prasowej.

Kurier 29.08.2019

30 sierpnia 2019, kategorie: Kurier

Pełne wydanie serwisu informacyjnego

Konwent PiS w Piotrkowie Tryb.

29 sierpnia 2019, kategorie: Kurier

Kampania wyborcza nabiera rumieńców. W środę w Piotrkowie Tryb. odbył się konwent wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, w którym udział wzięli nie tylko lokalni działacze. Gościem spotkania był prezes partii Jarosław Kaczyński.

Sport 28.08.2019

28 sierpnia 2019, kategorie: Sport

.

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu