NAJŚWIEŻSZE NEWSY

14 kilogramów narkotyków u mieszkańców gm. Kobiele Wlk.

6 lipca 2020, kategorie: Kurier

Radomszczańscy policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców gminy Kobiele Wlk., związanych z procederem rozprowadzania i produkcji znacznych ilości narkotyków. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 14 kg zakazanych substancji.

Na kąpielisku „Słoneczko” wypoczynek pod okiem ratowników

6 lipca 2020, kategorie: Kurier

Wakacje to czas odpoczynku nad wodą, niestety, coraz częściej z tragicznym finałem. Do utonięć w ostatnich dniach doszło w Drzewicy, Miedznej Murowanej, Bronisławowie i Tomaszowie Mazowieckim. By do takich zdarzeń nie dochodziło, potrzebne są zdrowy rozsądek i nadzór ratowników nad kąpieliskiem. W miniony weekend do krótkiej listy takich bezpiecznych miejsc dołączył Piotrków Trybunalski, gdzie funkcjonowanie […]

Pomazali banery Dudy

6 lipca 2020, kategorie: Kurier

Zniszczone, zerwane i pomazane plakaty czy banery – takiego kolorytu nabiera kampania prezydencka w Piotrkowie Trybunalskim i w powiecie piotrkowskim. Stop hejtowi powiedział poseł PiS Grzegorz Lorek który złożył zawiadomienie o niszczeniu materiałów wyborczych.

Zniszczone banery Trzaskowskiego – sprawa trafia na policję

6 lipca 2020, kategorie: Kurier

„Nie” wyborczym wandalom mówią przedstawiciele lokalnych struktur PO w Radomsku. Podczas spotkania z dziennikarzami wyliczali, że plakaty kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego są niszczone i kradzione. O sprawie postanowili powiadomić policję.

Bon dla Stowarzyszenia Kobiet Kietlina

3 lipca 2020, kategorie: Kurier

118 tys. zł otrzyma Stowarzyszenie Kobiet Kietlina z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Paniom te pieniądze bardzo się przydadzą, bo potrzeby są duże, nie tylko związane z działalnością bieżącą, ale i remontem siedziby.

Basen w budowie

3 lipca 2020, kategorie: Kurier

Zgodnie z planem idzie budowa kompleksu basenowego w Radomsku. Jeśli dalej tak będzie, to już jesienią radomszczanie będą mogli korzystać z atrakcji, jakie inwestor tam przewidział. Budowa to spory koszt dla miasta – ponad 30 mln zł.

Minister Nauki z wizytą w Radomsku

3 lipca 2020, kategorie: Kurier

O tym, by stawiać na innowacyjność w prowadzeniu przedsiębiorstwa trzeba pamiętać już podczas studiów i planując przyszły biznes – mówił Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojciech Murdzek podczas wizyty w Radomsku.

Zaufani Pracodawcy

2 lipca 2020, kategorie: Kurier

Prezydent Radomska postanowił promować i tytułować firmy, które wyróżniają się na radomszczańskim rynku pracy swoją postawą w stosunku do pracowników. W magistracie przedstawiciele Frigo Logistics oraz PRT Radomsko otrzymały certyfikaty świadczące o tym, że są Zaufanym Pracodawcą.

Co z terenem przy Jagiellońskiej?

2 lipca 2020, kategorie: Kurier

Za sprawą pytania radnego Andrzeja Kucharskiego na obrady sesji Rady Miejskiej powrócił temat parku, który miał powstać przy ulicy Jagiellońskiej w Radomsku. Park był sztandarowym pomysłem prezydenta Jarosława Ferenca.

Oddziały zamknięte

2 lipca 2020, kategorie: Kurier

Koronawirus w radomszczańskim szpitalu. U dwóch pacjentów stwierdzono obecność COVID 19. Placówka wstrzymała przyjęcia na dwa oddziały – gruźlicy i chorób płuc oraz na oddział kardiologiczny.

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu