Pomogą Przemkowi grając w piłkę

25 czerwca 2020, kategorie: Kurier

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Przemysław Ciemniewski, były piłkarz RKS Radomsko, w ostatnim czasie mógł się przekonać, że ludzi dobrze mu życzących jest wielu. Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka dla Przemka, a na facebooku licytacje przedmiotów. W najbliższy weekend odbędą się dwa wydarzenia sportowe, połączone z akcją charytatywną dla chorego radomszczanina.

Zobacz także:

 • 14 kilogramów narkotyków u mieszkańców gm. Kobiele Wlk.

  Radomszczańscy policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców gminy Kobiele Wlk., związanych z procederem rozprowadzania i produkcji znacznych ilości narkotyków. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 14 kg zakazanych substancji.

  Zobacz więcej
 • Na kąpielisku „Słoneczko” wypoczynek pod okiem ratowników

  Wakacje to czas odpoczynku nad wodą, niestety, coraz częściej z tragicznym finałem. Do utonięć w ostatnich dniach doszło w Drzewicy, Miedznej Murowanej, Bronisławowie i Tomaszowie Mazowieckim. By do takich zdarzeń nie dochodziło, potrzebne są zdrowy rozsądek i nadzór ratowników nad kąpieliskiem. W miniony weekend do krótkiej listy takich bezpiecznych miejsc dołączył Piotrków Trybunalski, gdzie funkcjonowanie […]

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu