Gaszyn Challenge – pomaganie z sukcesem

15 czerwca 2020, kategorie: Kurier

Wszystko zaczęło się od strażaka ochotnika z Gaszyna, który zrobił 10 pompek, wpłacił pieniądze i nominował kolejnych pięć osób do wykonania zadania. Niedługo po tym ruszyła lawina pompowania i pomagania. Gaszyn Challenge, akcja polegająca na wykonaniu pompek i wpłacaniu pieniędzy na leczenie chorego Wojtka Howisa z Galewic, swoim zasięgiem zaskoczyła chyba wszystkich. Nikt też nie przypuszczał, że w tak krótkim czasie uda się zebrać kilka milionów złotych. W akcję włączyły się osoby prywatne, firmy i instytucje także z Radomsku i powiecie.

Zobacz także:

 • 14 kilogramów narkotyków u mieszkańców gm. Kobiele Wlk.

  Radomszczańscy policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców gminy Kobiele Wlk., związanych z procederem rozprowadzania i produkcji znacznych ilości narkotyków. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 14 kg zakazanych substancji.

  Zobacz więcej
 • Na kąpielisku „Słoneczko” wypoczynek pod okiem ratowników

  Wakacje to czas odpoczynku nad wodą, niestety, coraz częściej z tragicznym finałem. Do utonięć w ostatnich dniach doszło w Drzewicy, Miedznej Murowanej, Bronisławowie i Tomaszowie Mazowieckim. By do takich zdarzeń nie dochodziło, potrzebne są zdrowy rozsądek i nadzór ratowników nad kąpieliskiem. W miniony weekend do krótkiej listy takich bezpiecznych miejsc dołączył Piotrków Trybunalski, gdzie funkcjonowanie […]

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu