Ksiądz zatrzymany za posiadanie marihuany

23 marca 2020, kategorie: Kurier

Proboszcz parafii w Jedlnie Pierwszym przyznał się posiadania i obrotu marihuaną – takie informacje przekazała nam Prokuratura Rejonowa w Radomsku. Oprócz niego zatrzymanych zostało jeszcze 4 innych mężczyzn, w wieku od 20 do 52 lat ,powiązanych ze sprawą. Jak informuje p.f. prokuratora rejonowego Jacek Bocianowski, jest ona rozwojowa i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Zobacz także:

  • Udana akcja krwiodawstwa w Kleszczowie

    Ze względu na pandemię i liczne kwarantanny, coraz trudniej jest pozyskać krew, na którą zapotrzebowanie wcale nie maleje. Stąd inicjatywa klubu HDK w Kleszczowie zorganizowania akcji, której celem było uzupełnienie dramatycznych braków w regionalnym banku krwi. Życiodajny płyn postanowiło oddać ponad 30 osób.

    Zobacz więcej
  • Ból zęba sprawdzianem cierpliwości pacjenta

    Korzystanie z opieki zdrowotnej w dobie pandemii koronawirusa wymaga ogromnej cierpliwości i wyrozumiałości. Lekarze specjaliści stosują teleporady, od nich też zależy, czy z pacjentem trzeba spotkać się na żywo. O tym, jak ciężko dostać się chociażby do stomatologa, i to z bólem zęba, na własnej skórze przekonała się mieszkanka gminy Kodrąb w powiecie radomszczańskim.

    Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu