Kwarantanna w bełchatowskim szpitalu

21 marca 2020, kategorie: Kurier

Rząd wprowadził stan epidemii w Polsce – tym samym ma możliwość wprowadzania dalszych zakazów i ograniczeń. Lekcje w szkołach zostały zawieszone do Wielkanocy, a kara za załamanie kwarantanny wzrośnie z 5 do 30 tys. zł. Tymczasem w piątek od pełnienia obowiązków trzeba było odsunąć 26 pracowników Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie. Osoby te miały kontakt z pacjentką, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem. Liczba osób zakażonych w wojewódzkim łódzkim w sobotę rano wynosiła 57 osób, późnym popołudniem wzrosła już do 76.

Zobacz także:

 • Wakacyjna przerwa.

  Szanowni Widzowie ! Od 14 lipca na antenie telewizji NTL nie będzie emitowany serwis informacyjny Kurier, Rozmowy Dnia ani inne lokalne programy. Przerwa w produkcji lokalnej zaplanowana jest na okres wakacji. Pozostałe pozycje programowe będą nadawane bez zmian.

  Zobacz więcej
 • Wsparcie dla biznesu

  W województwie łódzkim trwa cykl spotkań „Wsparcie dla biznesu”. O dotacjach i preferencyjnych pożyczkach dla firm w Bełchatowie mówili dyrektorzy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lodzi oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorców.

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu